CZ EN FR

Antikvariát - detail knihy

Komenský, Jan Amos - Každodennj Modlitby Křesťanské, z Pjsem Swatých wyborné wssem Stawům k vžjwánj potřebné, k njmžto přidané gsau některé Modlitbi w nowé připogené. od Jana Amosa komeniusa Bl. Pa. w zdělané. y s přemysslowánjm Rannjm a Wečernjm, též připrawau k Modlitbě Páně, též k přistupu k Stolu Wečeré Swaté.PRODÁNO

Komenský, Jan Amos

Každodennj Modlitby Křesťanské, z Pjsem Swatých wyborné wssem Stawům k vžjwánj potřebné, k njmžto přidané gsau některé Modlitbi w nowé připogené. od Jana Amosa komeniusa Bl. Pa. w zdělané. y s přemysslowánjm Rannjm a Wečernjm, též připrawau k Modlitbě Páně, též k přistupu k Stolu Wečeré Swaté.

ID: 20308
Místo vydání: Prešpurk (Bratislava)
Nakladatel: Jan Schauff
Rok: cca 1795
Vydání:
Formát:
Počet svazků: 1
Počet stran: 271, (5)
Hmotnost: 0.2 Kg
Vazba: bez vazby
Komentář: Knihopis 4240; Soupis JAK č. 412
Gotika, signatury, kustody, živá záhlaví od sazby oddělená jednoduchou linkou, nadpisy kapitol, na tit. listě a na konci rokokové viněty. Na str. 265 Pjseň o Cýrkwj Swaté. - Knižní blok s pěti vazy ve hřbetu a potrhanými, ušpiněnými a zahnědlými dobovými předsádkovými papíry; listy ohmatané, průběžně se skvrnami od vlhkosti, poslední listy silně zahnědlé, místy cestičky způsobené červotočem. Na tit. listu staré razítko Musejního spolku v Červeném Kostelci a starý pap. knih. štítek.
Vzácně se objevující kniha, kterou vydal Jan Nepomuk Schauff, který pocházel z Heřmanova Městce, v letech 1793-1801 působil v Prešpurku a zemřel v maďarském Varadínu.
Cena: 6500 Kč