CZ EN

Knihy - detail knihy

Kurz, Vilém - Domácí umění. Rady a pokyny pro domácnost, jež sestavil z I. - V. ročníku

Kurz, Vilém - Domácí umění. Rady a pokyny pro domácnost, jež sestavil z I. - V. ročníku Kurz, Vilém - Domácí umění. Rady a pokyny pro domácnost, jež sestavil z I. - V. ročníku Kurz, Vilém - Domácí umění. Rady a pokyny pro domácnost, jež sestavil z I. - V. ročníku


Kurz, Vilém - Rauše, Bohumil

Domácí umění. Rady a pokyny pro domácnost, jež sestavil z I. - V. ročníku "Z říše vědy a práce" redaktor Prof. Dr. Vilém Kurz. + Zábavná věda. Sto silozpytných pokusů k zábavě a poučení mládeže i dospělých. Dle původního francouzského vydání inženýra Arthura Gooda se zvláštním svolením spisovatele i nakladatele pro české vydání upravil Bohumil Bauše.

ID: 23307
Místo vydání: Praha
Nakladatel / tiskař: F. Šimáček
Rok: 1900
Vydání:
Formát:
Počet svazků: 1
Počet stran: 130 + 200
Vazba: poloplátěná
Komentář: V knize svázány dva různé tituly - "Domácí umění, rady a pokyny pro domácnost", jež sestavil Prof. Dr. Vilém Kurz a "Zábavná věda, sto silozpytných pokusů k zábavě a poučení mládeže i dospělých" (...). Desky knihy silně ošoupány, rohy naraženy, plátno ve hřbetu vybledlé a při spodním okraji potrhané. Ve hřbetu tlačený a zlacený věcný název. Listy zažloutlé, knižní blok zhruba v polovině knihy prasklý a částečně rozpadlý, několik listů uvolněno z vazby. Okraje prvních čtyř listů titulu "Zábavná věda (...)" při okrajích potrhané a pomačkané.
Cena: 200 Kč
PRODÁNO