CZ EN FR

Antikvariát - detail knihy

 - Žiwot Wěrného Služebnjka Božjho Swatého Jozeffa Kalasánzského Od Matky Božj Clericorum Regularium Pauperum MATRIS DEI SCHOLARUM PIARUM neboližto: Sskol Pobožných Zakladatele Který Z Němčiny w Cžesstinu přeložil P. AMADEUS A. S. ANTONIO SCHOL. PIAR. S Dowolenjm Duchownj Wrchnosti.PRODÁNO

Žiwot Wěrného Služebnjka Božjho Swatého Jozeffa Kalasánzského Od Matky Božj Clericorum Regularium Pauperum MATRIS DEI SCHOLARUM PIARUM neboližto: Sskol Pobožných Zakladatele Který Z Němčiny w Cžesstinu přeložil P. AMADEUS A. S. ANTONIO SCHOL. PIAR. S Dowolenjm Duchownj Wrchnosti.

ID: 9377
Místo vydání: Litomyšl
Nakladatel: Antonín Kamenický
Rok: 1768
Vydání:
Formát:
Počet svazků:
Počet stran: XX-413
Hmotnost: 0.3 Kg
Vazba: nová kožená
Komentář: Knihopis 17.616
Český text gotikou, latinská slova antikvou, signatury, stránkové kustody, arabské číslování stran při horním vnějším okraji, živá záhlaví, plné iniciály ve volném prostoru ve výši 2-3 řádků, nadpisy kapitol, vlysy a ozdobné rokokové linky, viněty s květinovým dekorem, na str. 54 viněta s andílkem, poznámky pod čarou, měděryt. front. se sv. Josefem Kalasánským klečícím před oltářním obrazem.
Nová kožená nezdobená vazba s ručně šitým kapitálkem, chybějící front., tit. list a první list předmluvy nahrazeny fotograf. kopií, na předním i zadním palistu staré proveninční zápisy, papír místy zahnědlý, na posledních listech výraznější skvrny a mapy způsobené vlhkostí. Od strany 401 kratičká pobožnost k sv. Josefu Kalasánskému..... Bez bolesti bědowání, Není bez trní růže, Z wšeho ale sužowání Kalasánzský pomůže. Nechť se stáwá, jak se stáwá, Wšak tak wždycky nebude, hyne wšecko, jako tráwa, Y nepřítel pobude.
Cena: 2000 Kč